تحلیل تکنیکالتحلیل تکنیکال

الیوت هارمونیک و سبک H.E.R از الیزابت نرسسیان

الیزابت نرسسیان تحلیلگر تکنیکال روس-ایرانی که از سال 2014 فعالیت خود در بازار فارکس (معاملات ارزی خارجی) و از سال 2018 در بازار سهام مسکو و تهران آغاز کرد. او در حوزه تکنیکال به متدهای تحلیلی کلاسیک، پرایس اکشن و الیوت مسلط میباشد.

در زمینه الیوت، از روش الیوت هارمونیک استفاده میکند، همان الیوت هارمونیکی که توسط ایان کوپسی (Ian Copsey) معرفی شد و تغییراتی در ساختار الیوت کلاسیک به وجود آورد و با استفاده از نسبت های فیبوناچی مختص به این سبک و با بکارگیری ساختارهایی متفاوت، محاسبه‌ی محدوده های چرخش و پیش‌بینی قیمت، دقیق تر شده است.

الیوت هارمونیک شاید، به تنهایی، ضعف هایی در تصمیم گیری معامله گر داشته باشد و با تجربه بسیار زیاد میتوان، بدون نقص از آن استفاده کرد، اما در کنار آن الیزابت نرسسیان با استفاده از متد هایی جدید از قبیل node ، cluster ، سشن های معاملاتی و نحوه ترکیب الگوهای هارمونیک با الیوت هارمونیک ، استفاده از الگوهای تکرار شونده (RPs) و نحوه شکل گیری امواج در الیوت هارمونیک نسبت به حرکت و تناوب آن ها، که در سبک معاملاتی او، به نام (H.E.R) مخفف Harmonic Equilibrium Routing معرفی شده است. دید بهتری به معامله گر جهت تحلیل و ورود در موقعیت ها میدهد.

 

فصل ها جلسات لینک حجم زمان
فصل اولتاریخچه الیوت جلسه اول : تاریخچه الیوت / معرفی الیوت کلاسیک نمایش 126MB 41min
جلسه دوم : معرفی نئوویو / نقاط ضعف و قدرت کلاسیک و نئوویو / دلایل به وجود آمدن الیوت هارمونیک / ویژگی های الیوت هارمونیک نمایش 56MB 32min
فصل دومالیوت هارمونیک جلسه اول : شناخت ساختار الیوت هارمونیک نمایش 44MB 25min
جلسه دوم :(پارت 1) : بررسی انواع ساختار ها (ایمپالس, اصلاحی) / تناوب و قوانین در ساختار ایمپالس / بررسی اصلاح های رانینگ در هارمونیک / انواع ساختار های اصلاحی

(پارت 2) : ادامه مبحث

نمایشنمایش 157MB289MB 78min90min
مشاهده بیشتر
تبلیغ ویرا سرمایه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا