تحلیل بنیادی

آموزش تحلیل بنیادی با کانسلیم – استاد رضا خوش اندام

کانسلیم یک روش انتخاب شرکت مناسب برای سرمایه‌ گذاری در بازار سهام می باشد. کانسلیم یک سیستم تحلیل و خرید سهام با محوریت تحلیل بنیادی می باشد که البته پیچیدگی های آنرا را ندارد و بر خلاف تحلیل بنیادی خیلی سریع می توانید یک شرکت را بررسی و ارزیابی کنید.

این روش توسط یکی از نخبگان بازار سهام در آمریکا به نام ویلیام اونیل ابداع شد. او در سال ۱۹۶۳ کارگزاری “اونیل و شرکا” را پایه ریزی کرد. همچنین در سال ۱۹۸۴ روزنامه Investor’s Business Daily را تاسیس نمود که حال حاضر نیز تمام اخبار اقتصادی مروبط به سهام شرکت ها را اطلاع رسانی می کند. از سوابق درخشان او در معامله گری می توان به 20 برابر کردن حسابش در طی دو سال اشاره کرد.

او بررسی‌ های زیادی بر روی سهام شرکت‌هایی که رشد زیادی داشتند انجام داد و توانست به پارامترهای مشترکی که همه آنها داشتند دست پیدا کند. او تصمیم گرفت این نتایج را تحت عنوان یک استراتژی و سیستم شناسایی سهام مناسب و سودآور ارائه کند و در اختیار سرمایه‌گذاران بورس قرار دهد. او این روش را به اختصار کانسلیم (CANSLIM) نام‌گذاری کرد که در حال حاضر یکی از کاربردی ترین استراتژی‌ ها برای سرمایه‌گذاری بلند مدت است.

آموزش تحلیل بنیادی با کانسلیم

ردیف عنوان لینک حجم زمان
1 جلسه اول : مقدمه ، سود سالانه نمایش 91MB 42min
2 جلسه دوم : رشد درآمد های سالانه نمایش 88MB 37min
3 جلسه سوم : مدیریت نو و پیشرفت های جدید نمایش 76MB 32min
4 جلسه چهارم : عرضه و تقاضا نمایش 69MB 32min
5 جلسه پنجم : حمایت نهادی نمایش 74MB 27min
6 جلسه ششم : پیشرو بودن نمایش 135MB 27min
7 جلسه هفتم : جهت بازار نمایش 80MB 28min
8 جلسه هشتم : کارگاه آموزشی نمایش 118MB 30min

 

مشاهده بیشتر
تبلیغ ویرا سرمایه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا